Naszym celem jest wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej. Dzięki współpracy handlowej z czołowymi dystrybutorami oraz producentami urządzeń przeciwpożarowych zapewniamy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Od 2005 roku realizujemy nawet najbardziej skomplikowane aplikacje dla naszych klientów. Bogate doświadczenie, zdobyte przy projektowaniu, montażu i serwisie systemów przeciwpożarowych, stawia nas jako doskonałego partnera do realizacji zabezpieczenia obiektu. Pracujemy w oparciu o polskie i światowe standardy, VdS, British Standards, NFPA.

Specjalizujemy się w zabezpieczeniach aktywnych, więc naszą domeną są systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, instalacje gaszenia gazem, oddymianie i systemy różnicowania ciśnienia. Zasięgiem działania obejmujemy całe terytorium Polski.

Zapewniamy naszym klientom kompleksowe usługi, takie jak:

 • wsparcie inżynieryjne i doradztwo techniczne
 • projektowanie systemów przeciwpożarowych
 • dostawę i montaż
 • obsługę konserwacyjną
 • całodobowy serwis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów i usług jakie przygotowaliśmy.

Aktualności
 • IMG_1308Polski Bank Komórek Macierzystych – dostosowanie systemu sygnalizacji pożaru EBL-5121 Lipiec 2015 - 21:42

  Wykonaliśmy dostosowanie instalacji sygnalizacji pożaru do nowej aranżacji powierzchni biurowej Polskiego Banku Komórek Macierzystych. W trakcie przebudowy, stara instalacja została całkowicie zdemontowana. Instalacja zaprojektowana do nowej aranżacji została zbudowana przez nas od podstaw.  

 • Serwerownia firmy KNAUF w Bełchatowie10 Marzec 2015 - 22:17

  W styczniu zakończyliśmy pracę nad systemem gaszenia w serwerowni firmy KNAUF w Bełchatowie. Dla tej serwerowni zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy system gaszenia środkiem Hfc 227 ea sterowany centralą IGNIS 1520M. Dodatkowo wykonaliśmy tam przebudowę systemu sygnalizacji pożaru ESSER IQ8 w pomieszczeniach serwerowni.    

 • Dom Kultury „ZACISZE” instalacja gaszenia Hfc 227ea10 Marzec 2015 - 22:09

  W grudniu 2014 oddaliśmy do eksploatacji system gaszenia w serwerowni Domu Kultury „ZACISZE” w Warszawie. Inwestycja obejmowała zaprojektowanie, dostawę, montaż i uruchomienie systemu. Wykonaliśmy instalacje w oparciu o urządzenia sterowania gaszeniem produkowane przez firmę POLON-ALFA. Jako część hydrauliczną zamontowaliśmy system produkowany przez firmę SAVI Technologię. W obecnej chwili objęliśmy instalację całodobową opieką serwisowa na okres 5 […]